АНОНС: 15 травня відбудеться міжнародний форум щодо розширення ролі жінок в політичній діяльності

15 травня у Верховній Раді України відбудеться міжнародний форум «Стратегії політичних партій з розширення участі жінок у політиці», мета якого напрацювати низку рекомендацій щодо зростання ролі та значення жінок в політичних процесах.

Форум ініційований Підкомітетом з питань гендерної рівності та недискримінації Комітету Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин та міжнаціональних відносин спільно з Національним Демократичним Інститутом  та Офісом Ради Європи в Україні.

У заході візьмуть участь головний радник і старший директор Національного Демократичного Інституту в Україні Мері О’Хейґен, Голова Офісу Ради Європи в Україні Мортен Енберг, експерт Ради Європи, директор консалтингової компанії Gender Equality Mainstreaming (GEM) Даян Банян, директор Міжнародної фундації виборчих систем в Україні Пітер Ербен, народні депутати, представники українських та міжнародних експертних й громадських організацій.

Дискусії відбудуться в рамках чотирьох тематичних панелей:

  • Законодавчі механізми забезпечення участі жінок у політиці;
  • Інституалізація питань гендерної рівності в діяльності політичних партій як чинник розширення участі жінок у політиці;
  • Кращі практики  підтримки жінок-кандидаток та обраних жінок;
  • Інформаційно-просвітницькі програми з розвитку гендерної чутливості партій та подолання гендерних стереотипів у суспільстві.

Захід відбудеться 15 травня в приміщенні комітетів Верховної Ради України, вул.  Садова, 3-а, кім. 330. Початок Форуму о 10:00.

Для ЗМІ вхід на Форум за акредитаційними картками Верховної Ради України.