Ірина Суслова очолила Жіночий рух «За майбутнє»

Народна депутатка 8-го скликання Ірина Суслова очолила Жіночий рух політичної партії «За Майбутнє». Її завдання - сформувати професійні команди кандидаток, яких оберуть до місцевих рад, щоб вони реалізовували проекти, програми та задуми на користь своїх громад. 

«Останні шість років ми багато говорили про те, що жінки повинні йти у владу, аби їх почули. Ми проводили багато тренінгів, навчались, дискутували, формували позицію з абсолютно різних питань. І ось настав момент, коли, нарешті, можемо сформувати професійні команди кандидаток, яких оберуть до місцевих рад. І завдання цих депутаток не вирішувати жіночі проблеми, а змінювати підходи до політики, не намагатись «грати чоловічі ролі», а залишатись жінками, які мають свої погляди та чіткі принципи», - переконана Ірина Суслова.

За її словами, тисячі професійних жінок сьогодні мають можливість стати депутатками для того, щоб реалізувати проекти, програми та задуми на користь своїх громад.

«Чому саме партія «За майбутнє»? Сьогодні ця політична сила має в парламенті власну депутатську групу. Переважна більшість депутатів, яка входить до цієї групи, це люди, з якими я успішно співпрацювала у Верховній Раді 8-го скликання. Для мене визначальним є те, що всі вони є мажоритарниками, а переважна більшість з них - вже не перше скликання. І, незважаючи на політичні тренди, на минулорічних дострокових парламентських виборах за кожного з них проголосувала величезна кількість людей. Тобто вони своїми справами довели, що їм можна довіряти і на них можна розраховувати. Я дуже сподіваюсь, що усі задекларовані наші принципи та конкретні ініціативи будуть не просто озвучені, а, нарешті, виконані. Й виграє від цього не якась окрема політична сила, а вся Україна», - заявила Ірина Суслова.

Вона підкреслила, що результат, до якого прагне Жіночий рух «За майбутнє» - це єдина Україна, де законність, справедливість, рівність, безпека не порожні слова, а практичні речі, присутність яких відчуватиме кожен українець в щоденному житті.