Ірина Суслова: "Порушники дисципліни у сесійній залі парламенту повинні притягуватись до відповідальності"

Народні депутати ‪від БПП‬ Ірина Суслова та Андрій Немировський внесли на розгляд ‪Верховної Ради законопроект «Про запровадження адміністративної відповідальності народних депутатів, посадових осіб та громадян за порушення норм дисципліни та етики на пленарному засіданні ВР України».

Андрій Немировський під час брифінгу у Верховній Раді наголосив: "Запуск народним депутатом фракції ‪"‎Батьківщина"‬ дрона у сесійній залі українського парламенту є ганьбою та черговим кроком до знищення парламентаризму. Коли особа в такий спосіб зриває засідання, вона має нести за це покарання. Тому ми сьогодні подали проект закону щодо запровадження адміністративної відповідальності народних депутатів, посадових осіб та громадян за порушення дисципліни та норм етики на пленарному засідання Верховної Ради України".

"Ми розуміємо, що поки розробляється кодекс, необхідно врегулювати питання поведінки у сесійній залі парламенту і не допускати таких грубих порушень, які відбулися 14 липня. Саме тому ми реєструємо вищезазначений законопроект. Зокрема, ми пропонуємо карати народних депутатів накладанням штрафу у вигляді 2400 неоподаткованих мінімумів. Це зможуть робити представники поліції, яких уповноважений викликати Голова Верховної Ради або головуючий на засіданні", - додала Ірина Суслова.