Ірина Суслова:"Вбивство Шеремета викликає у мене відчуття дежавю"

20 липня у центрі столиці за дивних обставин загинув журналіст Павло Шеремет. Автомобіль, в якому знаходився журналіст, вибухнув просто на очах у перехожих.  За свідченнями очевидців трагедіі, вибух був такої сили, що деталі машини розлетілись на десятки метрів. До приїзду спецслужб скаліченого журналіста намагались витягти з машини свідки трагедії. 
Цей випадок викликав безліч запитань у суспільства. Переважна більшість зійшлась на тому, що вбивство було замовним. З приводу трагедії висловилась також народний депутат України Ірина Суслова.

"Вбивство Павла Шеремета викликає у мене відчуття певного дежавю. Україна вже проходила це 16 років тому, коли також звіряче було вбито журналіста Георгія Гонгадзе. Тодішня влада не хотіла швидкого та об’єктивного розслідування справи Гонгадзе. Зараз же вище керівництво держави поки, здається, зацікавлено у тому, щоб швидко знайти не тільки виконавців, а й замовників вбивства Павла Шеремета", - зазначила Ірина Суслова у своєму блозі.

Також депутат наголосила на тому, що до розслідування справи Шеремета потрібно долучити слідчих, які входили до так званої слідчої групи Шокіна у 2002-2003 роках по розслідуванню вбивства Георгія Гонгадзе. На її думку, досвід та професійність цих людей може знадобитись при розкритті вбивства Павла Шеремета.

Ірина Суслова також зазначила, що для того, щоб не повторити помилок минулого, потрібно використовувати досвід та професіоналізм усіх можливих вітчизняних та закордонних спеціалістів, а також висловила сподівання, що цю справу не відкладуть у довгу шафу, як це сталося із справою ще одного журналіста "Української правди" Георгія Гонгадзе.