У селі на Львівщині з’явиться нова школа

5 листопада Ірина Суслова взяла участь у церемонії освячення початку будівництва нової школи у с. Верхня Рожанка на Львівщині. Наразі у школі навчається більше двохсот дітей, проте умови, у яких перебувають учні, не відповідають встановленим нормам: діти навчаються у дві зміни фактично у сільській хаті (саме так ззовні виглядає будівля школи). Крім того, відсутні спортзал і актова зала.

Питання вдалось врегулювати зокрема завдяки ініціативі активістів місцевої громади, директора школи Оксани Пинів та підтримці уряду.

Нагадаємо,  до народного депутата Ірини Суслової звернулась директор Верхньорожанківської ЗОШ Оксана Пинів. Вона повідомила, що будівля школи потребує капітальної реконструкції: пічне опалення спричиняє безліч незручностей, дах має аварійний стан, відсутні теплозберігаючі вікна та внутрішні вбиральні, руйнується фундамент.

У січні 2016 року спільно з керівництвом закладу почалась активна робота з реалізації проекту «Реконструкція школи з добудовою».

У лютому поточного року надійшли перші офіційні відповіді на депутатські звернення від сільської ради та Сколівської райдержадміністрації про можливу фінансову підтримку проекту. Важливим етапом було домогтись включення саме цього проекту до переліку рекомендованих районних та обласних заходів на поточний рік.

У квітні 2016 року регіональна комісія з відбору проектів при Львівській обласній раді повідомила про те, що проект буде пропонуватись до фінансування у 2016 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку та буде надісланий до Мінрегіону, який в подальшому включив вищезазначений проект до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України про фінансування у 2016 році.

Відповідь Мінрегіону на депутатське звернення у червні 2016 року підтверджує включення проекту до рекомендованих для фінансування Міністерству фінансів України.
 

Таким чином, нову школу побудують за 20,4 млн. грн. (понад 19 млн. грн. коштів з Держбюджету) і планують завершити зведення у 2018 році.