У Верховній Раді створено міжфракційне об’єднання «Антипопулісти»

8 липня відбулась перша прес-конференція новоствореного між фракційного обє’днання «Антипопулісти», до якого увійшло близько 20 депутатів з різних фракцій. В ефірі парламентського телеканалу «Рада» виступили члени МФО Ірина Суслова, Дмитро Лубінець та Вадим Денисенко. Вони розповіли про мету створення об’єднання та найближчі плани.

«Популісти намагаються постійно тримати людей у стані страху. Це їхній інструмент маніпулювання», - заявив Вадим Денисенко. 

«Як члени парламенту ми зобов'язані створити такі умови, у яких кожен громадянин матиме гідну роботу та гідну платню і буде самодостатнім. Залучення інвестицій та створення нових робочих місць - ключові завдання держави. І це значно важливіше, ніж гучні заяви на теми, які в принципі не можуть бути вирішені у нинішніх економічних умовах.
Ми з колегами Дмитром Лубінцем та Вадимом Денисенком обрані до Верховної Ради вперше, тому прагнемо змінити ставлення людей до парламенту. Щоб врешті роботу політика оцінювали по ділу, а не по слову. Ми будемо говорити із громадянами відверто та чесно про політику та економіку України, використовуючи конкретні факти. Лише через реальні справи можливо досягнути розвитку»
, - написала пізніше на своїй сторінці у Фейсбук Ірина Суслова.