В Одесі вперше відбувся форум «Жіночі обличчя лідерства»

29 жовтня в Одесі відбувся форум «Жіночі обличчя лідерства». За словами організаторів, міжрегіональний форум у такому форматі в Україні відбувся вперше. Участь у ньому взяли більше ста жінок, серед яких депутатки різних рівнів рад та громадські активістки. Захід включав у себе різноманітні освітні формати: панельні дискусії експертів, дебати учасників, презентації громадських організацій та суспільних проектів. Головними темами стали підвищення політичної активності жінок, подолання гендерних стереотипів, використання фемінітивів у мові, підвищення професійності жінок та побудова солідарності.

Народний депутат Ірина Суслова в рамках заходу наголосила, що жінки мають потенціал бути ефективними політиками та успішними лідерками, але гендерні стереотипи, які існують у нашому суспільстві, поки що не дозволяють Україні займати перші сходинки у рейтингах країн-лідерів з гендерної рівності.

Фонд NDI, за підтримки якого відбувся форум, також реалізовує проект з підвищення видимості жінок та боротьби з гендерними стереотипами у національній та місцевій політиці та пропонує успішним у політиці жінкам розповідати історії свого успіху.