Виїзні збори міжфракційного депутатського об’єднання «Київщина»

10 квітня у Вишгороді Київської області відбулися виїзні збори міжфракційного депутатського об’єднання «Київщина». У заході взяли участь народні депутати України – члени МДО «Київщина» з різних фракцій та груп, голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган, науковці, експерти, представники громадськості.

Учасники зборів обговорили хід медичної реформи в Київській області, зокрема, екстреної медичної допомоги, проблеми автотранспортних пасажирських перевезень, переробки твердих побутових відходів, незаконного видобування піску у Київській області, взаємовідносини Києва і столичного регіону. Опісля народні депутати ознайомились із виробництвом на Першому столичному хлібзаводі у с.Нові Петрівці.

Крім того, народні депутати України разом з владою Київської області підготують законопроект про взаємовідносини столиці України міста Києва.

Професор , член Офісу радників при Київській облдержадміністрації Володимир Удовиченко наголошує, що співпраця зі столицею має бути на нових умовах, а базою законопроекту може бути Закон України «Про столицю України – місто-герой Київ», яка регулює відносини з Київською областю.

За словами Володимира Удовиченка, вже підготовлено проект меморандуму про співпрацю між КОДА та КМДА. Подальшими кроками є створення робочої групи за участю народних депутатів України, а також створення асоціації між містом Києвом, як самоврядною частиною, та органами місцевого самоврядування Київщини, з можливим залучення міжнародних експертів. «Тоді ми вийдемо на закон, який би створював умови для кардинального зрушення стану справ із усією соціальною інфраструктурою Київщини», - зазначив професор.